Volkieland
Facebook Feed

2 days ago

Volkies Heidelberg

Baie geluk aan die nuwe VR vir 2020. Ons glo en vertrou dat julle alles tot die beste van julle vermoë sal doen en suksesvol sal wees.
Baie sterkte!
In alfabetiese volgorde:
DOGTERS:
Botha Sarien
Botha Zoë-Luise
Coetzee Lindie
Erasmus Bianca
Fourie Obelya
Hartley Hannelise
Horn Jolene
Reinecke Andri
Senekal Menishca
Te Baerts Tonia
van Schalkwyk Kate
van Tonder Ellané
van Zyl Beulha
Viljoen Moenice
Vorster Jeané
SEUNS
Aveling Janco
Baird Ethan
De Wet Wessel
Du Plessis JJ
Du Plessis Francois (Duppie
Horak Calvin
Malgas Frederick
Mulder Jasper
Muller Richard
Olwage Karel
Pienaar Henkie
Pretorius JP
Strydom Janiel
Uys PG
Viljoen Ulrich
See MoreSee Less

View on Facebook

2 days ago

Volkies Heidelberg

Foto’s van ons netbaldogters in aksie tydens fast 5 wedstryde. Baie dankie aan Heidi van der Westhuizen vir die neem van die foto’s. See MoreSee Less

View on Facebook

2 days ago

Volkies Heidelberg

Baie geluk aan die volgende landloop atlete wat kwalifiseer om aan die D7- landloopkampioenskappe deel te neem op 24 Augustus 2019 te Phoenix.
LNR: Lindie Coetzee, Danielle Verwoerd, Michael Doubell, Nkanyezi Gwebu, Henk Pienaar, Eugene Botha, Annericke Bornman en Claudia Oosthuizen
See MoreSee Less

View on Facebook

My School

Doen aansoek vir jou MySchool MyVillage MyPlanet-kaart.
Dis gratis! Kry die kaart en begin om ‘n verskil te maak. Of skakel 0860 100 445 om aansoek te doen
MySchool_logo

Heidelberg Eisteddfod Prysuitdeling 16 Augustus 2013

Die volgende leerders het toekennings ontvang by die Heidelbergse Eisteddfod Prysuitdeling. Baie geluk Volkies dis voorwaar ‘n prestasie!

  • Itemwenners: Spraak Candice Gericke, Lize-Mari Ellis en Marina Joubert Itemwenners: Spraak Candice Gericke, Lize-Mari Ellis en Marina Joubert
  • Algehele Trofeewenner: Poësie Megan Holm en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof) Algehele Trofeewenner: Poësie Megan Holm en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof)
  • Afdelingswenners: Poësie Megan Holm, Dinette Jansen van Vuuren,Lize-Mari Ellis en Chandra Swart Afdelingswenners: Poësie Megan Holm, Dinette Jansen van Vuuren,Lize-Mari Ellis en Chandra Swart
  • Afdelingswenner: Model Shayne Welgemoed (Regs) Afdelingswenner: Model Shayne Welgemoed (Regs)
  • Itemwenners & Afdelingswenners: Ligte VokaalMegan Holm, Almaré Swartz en Elrie Botha Itemwenners & Afdelingswenners: Ligte VokaalMegan Holm, Almaré Swartz en Elrie Botha
  • Algehele Trofeewenner: Konsertvoordrag Marina Joubert en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof) Algehele Trofeewenner: Konsertvoordrag Marina Joubert en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof)
  • Itemwenners + Afdelingswenners: Klassieke Vokaal: Janda Snyman, Drianette Lemmer, Lyn-Mari Snyman en Lize-Mari Ellis Itemwenners + Afdelingswenners: Klassieke Vokaal: Janda Snyman, Drianette Lemmer, Lyn-Mari Snyman en Lize-Mari Ellis
  • Itemwenners: Poësie Mauné Snyman, Chandra Swart, Megan Holm,Lize-Mari Ellis en Dinette Jansen van Vuuren Itemwenners: Poësie Mauné Snyman, Chandra Swart, Megan Holm,Lize-Mari Ellis en Dinette Jansen van Vuuren
  • Itemwenner: Instrumentaal Ané Kloppers Itemwenner: Instrumentaal Ané Kloppers
  • Algehele Trofeewenner: Drama Marina Joubert en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof) Algehele Trofeewenner: Drama Marina Joubert en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof)
  • Afdelingswenners: Drama Chandra Swart, Marina Joubert, Lize-Mari Ellis,Candice Gericke en Megan Holm Afdelingswenners: Drama Chandra Swart, Marina Joubert, Lize-Mari Ellis,Candice Gericke en Megan Holm
  • Itemwenners: Drama Chandra Swart, Lize-Mari Ellis, Marina Joubert, Derick Kunz, Candice Gericke en Megan Holm Itemwenners: Drama Chandra Swart, Lize-Mari Ellis, Marina Joubert, Derick Kunz, Candice Gericke en Megan Holm
  • Itemwenners: Dans Candice Gericke, Marina Joubert en Chantelle Greyling Itemwenners: Dans Candice Gericke, Marina Joubert en Chantelle Greyling