Volkieland
Facebook Feed

7 hours ago

Volkies Heidelberg

LEERDERSAKE 26-27 April 2019

ALGEMEEN
Toetsdatum van 30 April 2019 skuif na 29 April 2019 a.g.v superreeks
Toetsdatum van 2 Mei 2019 skuif na 3 Mei 2019 a.g.v superreeks

NETBAL 26 April 2019
1ste netbalspan NWU prestige reeks Semifinale te H/s Hugenote

SEUNSHOKKIE / TENNIS / SKAAK 26 April 2019
NWU prestige reeks semi-finale te H/s Hugenote
Bus vertrek om 12:00

RUGBY / HOKKIE / NETBAL 27 April 2019
NWU prestige reeks semi-finale te H/s Hugenote en DIe Anker

ATLETIEK
ASA-kampioenskappe (10 kamp) te Germiston See MoreSee Less

View on Facebook

1 day ago

Volkies Heidelberg

Baie geluk aan Jandre Moll wat ‘n goue medalje verower in die 50m vryslag elite youth item tydens die S.A. Senior Nationale Swem Kampioenskappe wat 8 – 12 April in Durban plaasgevind het See MoreSee Less

View on Facebook

My School

Doen aansoek vir jou MySchool MyVillage MyPlanet-kaart.
Dis gratis! Kry die kaart en begin om ‘n verskil te maak. Of skakel 0860 100 445 om aansoek te doen
MySchool_logo

Heidelberg Eisteddfod Prysuitdeling 16 Augustus 2013

Die volgende leerders het toekennings ontvang by die Heidelbergse Eisteddfod Prysuitdeling. Baie geluk Volkies dis voorwaar ‘n prestasie!

  • Itemwenners: Spraak Candice Gericke, Lize-Mari Ellis en Marina Joubert Itemwenners: Spraak Candice Gericke, Lize-Mari Ellis en Marina Joubert
  • Algehele Trofeewenner: Poësie Megan Holm en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof) Algehele Trofeewenner: Poësie Megan Holm en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof)
  • Afdelingswenners: Poësie Megan Holm, Dinette Jansen van Vuuren,Lize-Mari Ellis en Chandra Swart Afdelingswenners: Poësie Megan Holm, Dinette Jansen van Vuuren,Lize-Mari Ellis en Chandra Swart
  • Afdelingswenner: Model Shayne Welgemoed (Regs) Afdelingswenner: Model Shayne Welgemoed (Regs)
  • Itemwenners & Afdelingswenners: Ligte VokaalMegan Holm, Almaré Swartz en Elrie Botha Itemwenners & Afdelingswenners: Ligte VokaalMegan Holm, Almaré Swartz en Elrie Botha
  • Algehele Trofeewenner: Konsertvoordrag Marina Joubert en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof) Algehele Trofeewenner: Konsertvoordrag Marina Joubert en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof)
  • Itemwenners + Afdelingswenners: Klassieke Vokaal: Janda Snyman, Drianette Lemmer, Lyn-Mari Snyman en Lize-Mari Ellis Itemwenners + Afdelingswenners: Klassieke Vokaal: Janda Snyman, Drianette Lemmer, Lyn-Mari Snyman en Lize-Mari Ellis
  • Itemwenners: Poësie Mauné Snyman, Chandra Swart, Megan Holm,Lize-Mari Ellis en Dinette Jansen van Vuuren Itemwenners: Poësie Mauné Snyman, Chandra Swart, Megan Holm,Lize-Mari Ellis en Dinette Jansen van Vuuren
  • Itemwenner: Instrumentaal Ané Kloppers Itemwenner: Instrumentaal Ané Kloppers
  • Algehele Trofeewenner: Drama Marina Joubert en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof) Algehele Trofeewenner: Drama Marina Joubert en Mnr. Henjan van der Hyde (Hoof)
  • Afdelingswenners: Drama Chandra Swart, Marina Joubert, Lize-Mari Ellis,Candice Gericke en Megan Holm Afdelingswenners: Drama Chandra Swart, Marina Joubert, Lize-Mari Ellis,Candice Gericke en Megan Holm
  • Itemwenners: Drama Chandra Swart, Lize-Mari Ellis, Marina Joubert, Derick Kunz, Candice Gericke en Megan Holm Itemwenners: Drama Chandra Swart, Lize-Mari Ellis, Marina Joubert, Derick Kunz, Candice Gericke en Megan Holm
  • Itemwenners: Dans Candice Gericke, Marina Joubert en Chantelle Greyling Itemwenners: Dans Candice Gericke, Marina Joubert en Chantelle Greyling